Starcraft 2 :: Μέλη Παιχνιδιού

Sponsors


http://www.jcbservices.gr
http://www.nike.com/gr/el_gr/
http://www.myservices.gr
https://dombaishop.com/
Η αποστολή της Dombai Sports είναι να προσφέρουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας και αισθητικής στις καλύτερες τιμές κάνοντας τους πελάτες μας να αισθάνονται πραγματικοί αστέρες του αθλητισμού.
http://www.inspot.gr/

Starcraft 2 :: Μέλη Παιχνιδιού


Διοικητης Starcraft 2
1[Lt] Rigger
rigger125@hol.gr
Αθηνα



Υποδιοικητης Starcraft 2
1[Sgt] TNTg
efialtis@gmx.de
Wuppertal, Geramny



Πολεμικη Ομαδα Starcraft 2
1[Pvt] Phantom
phantom9180@hotmail.com
2[Pvt] Erufalion
ioannisavgeris@gmail.com
3[Cpl] Grimmer
eustathiosdimitropoulos@gmail.com
ΑΘΗΝΑ
4[Pvt] Johnemm
ejohn@windowslive.com
ΑΘΗΝΑ
5[Pvt] Renogr
Reno_gr@hotmail.com
Παιανία
6[Pvt] LittleTimmy
vezirakis@hotmail.com
Ηράκλειο Κρήτης
7[Pvt] Shadow
phantom2001@hotmail.gr
8[Pvt] HappyProBe
lefterisoikonomy@yahoo.gr
Μανη
9[Cpl] Hristos
mastorass@hotmail.com
athens
10[Cpl] Karaiskakis
christoforos118i@gmail.com
ΑΘΗΝ
11[Pvt] Loutros
harrysloutriotis@yahoo.gr
12[Pvt] Morgoth
loukasgeo1983@gmail.com
Αθήνα



Διοικητης Εκπαιδευσης Starcraft 2
1[Cpl] Thief
athanasioskaseris@yahoo.gr
Wuppertal
2[Cpl] Tsakal
costas6561@gmail.com
Κύπρος



Διοικηση Εκπαιδευσης Starcraft 2
1[Pvt] Firestarter
jesuslave7@gmail.com
ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
2[Pvt] Marinos
marinosp541@gmail.com
Athens
3[Pvt] FrappeMG
georgemathimatikos92@gmail.com
Θεσσαλονίκη
4[Pvt] Natso
NATSOL2@HOTMAIL.COM
THESSALONIKI
5[Pvt] Planodios
xithalis@gmail.com
Γλυφάδα
6[Pvt] Legend
boerger.alexandros@gmx.de
Deutschland
7[Pvt] Kakao
kakao83@hotmail.com
Ηρακλειο
8[Cpl] Dikefalos
marios7650@gmail.com
Κύπρος
9[Pvt] Eleshar
eleshar@hotmail.com
Λαρισα
10[Pvt] Sakisgreco
sakisgreco@hotmail.com
Λαρισα
11[Pvt] Spawn
spawn2323@windowslive.com
ΑΘΗΝΑ
12[Pvt] Sparta
zombie_massaker@yahoo.de
troisdorf
13[Pvt] Frixoss
fiorino500@hotmail.com
aliakmonas
14[Pvt] AceGear
papdio7@hotmail.com
Χαιδάρι
15[Pvt] ArisGodOfWar
taseasss@hotmail.com
Κιλκις
16[Pvt] HelloKitty
jim_daywalker3000@hotmail.com
Χαλκίδα
17[Pvt] TheGamersGr1
minecraftskins050@yahoo.gr
Καστοριά
18[Pvt] AnthraxGR
arachnopolis@yahoo.gr
Larissa
19[Pvt] Tigas
iliaskat46@gmail.com
Αθηνα
20[Cdt] xarisghost
cmakry724@gmail.com
Γερακας
21[Cdt] papakiGR
leandroskal@gmail.com
Σπάρτη
22[Cdt] Recruiter
kakarakidis@gmail.com
Σινδος,Θεσσαλονικης